Er was eens ...
Er was eens …
Er was eens … een ambitieus jong stel genaamd Daniël en Esmée. Beiden hadden een goede baan, Daniël was werkzaam in de telecombranche en Esmée was Makelaar, bovendien waren ze sinds 5 maanden de trotse ouders van een prachtige dochter. Naast hun al drukke bestaan starten zij op 14 september 2016 in de avonduren de webshop 123watches. Dit gebeurde vanuit hun garage in Zeewolde. Ze hadden al vaker een webshop gestart en waren al bekend met de materie. Tijdens de start hadden ze een assortiment van circa 40 producten en verwerkte ze in de avonduren circa 30 orders.
Maar als je eenmaal een verplichting aangaat dan moet je onder alle omstandigheden kunnen leveren. Zo gingen Daniël en Esmée even ontspannen in Center Parcs samen met hun baby dochter. Naast een koffer met (bad) kleding, veel spullen voor de verzorging van hun baby dochter ging er ook een laptop en een koffer met 123watches producten mee zodat ze vanaf hun vakantieadres de bestelde orders konden verwerken.
Na een paar mooie jaren in het 1ste huis in Zeewolde werd er een nieuwbouwwoning gekocht. Maar voordat de woning opgeleverd werd, was er een tussenoplossing nodig. Weinig luxe in deze halfsteens verouderde vakantiewoning. Voordeel is dat Esmée na het wonen daar van haar kikker- en spinnenfobie af is. Maar ook hier vandaan moest gewerkt worden en werd er een kamertje ingericht voor 123watches.
Uiteraard zijn er ook wel eens producten die retour komen en deze moeten natuurlijk verwerkt worden. Ondanks dat ze gekke bekken trekken, werken beide dames met liefde voor 123watches maar na 4 postzakken vol waarbij alle handgeschreven retouren ontcijferd diende te worden is het wel eens lastig je gezicht in de plooi te houden.
De omzet liep snel op en het was steeds lastiger te combineren met hun werk buitenshuis, totdat Daniël zijn vader Jack aanbood om het verzenden van de orders op zich te nemen. Alle stellingen en producten werden begin april 2018 verhuisd naar Deventer en vanuit een slaapkamertje werden alle orders ingepakt en verzonden. Postzegels werden niet meer geplakt maar werden met de hand door middel van een code op de envelop geschreven.
Op een gegeven moment werd de locatie aan huis te krap en bovendien kon Jack het aantal orders in zijn uppie niet meer verwerken. Dus werd er in oktober 2019 verhuisd naar een pand aan de Zweedsestraat te Deventer. In dezelfde maand werd ook 123watches Duitsland gelanceerd!
Na Nederland, België en Duitsland zet 123watches in maart 2021 ook Frankrijk op de kaart.
Maar ook deze locatie werd door de snelle groei van 123watches al snel te klein. Het was lastig een nieuw kantoorpand te vinden, maar uiteindelijk is het gelukt en is het logistieke gedeelte in augustus 2021 verhuisd naar Hanzeweg 57 te Deventer. Waar Jack, Melissa, Dick, Geke, Lianne, Leon en Marco dagelijks hard werken om alle orders te verwerken.
Als je al makelaar bent opgeleid verhuis je blijkbaar graag, want na 1 ½ jaar werd er opnieuw een andere woning gekocht en ging het gezin dat tussentijds was uitgebreid met een prachtige zoon wederom verhuizen. Vanaf het nieuwe huis werd er gewerkt in een relatief klein kantoor met 3 bureaus naast elkaar. Omdat 123watches hard groeide werd het al snel te krap en werd er gezocht naar externe kantoorruimte. Binnen een jaar na intrek verhuisde het kantoor naar Planetenveld totdat er een mooi kantoorpand vrijkwam aan Gildenveld. Vanaf 1 april 2021 wordt daar vandaan gewerkt door Daniël, Esmée, Ingrid, Rosa, Sheila en Chantal.
Klantenservice, social media, productfotografie, administratie, bedenken van acties, onderhoud website etc. het gebeurt allemaal vanaf deze mooie locatie.
In dezelfde maand wordt ook Italië toegevoegd en mag onze klantenservice ook Italiaanse vragen beantwoorden.
Inmiddels is het assortiment van 123watches uitgebreid van 40 naar 1600 producten, is het team gegroeid naar 13 personen en verwerken we ruim 700 orders per dag.
Daniël en Esmée zijn iedere dag trots op wat ze opgebouwd hebben samen met hun team!
Nog even dit ….
Thuiswinkel.org verklaart dat haar lid 123watches het Certificaat Thuiswinkel Waarborg mag voeren. Dit betekent dat 123watches als webshop is gecertificeerd door de Stichting Certificering Thuiswinkel Waarborg. De bij de certificering geconstateerde werkwijze en gehanteerde voorwaarden zijn in overeenstemming met Nederlandse wet- en regelgeving. De (her)certificering vindt jaarlijks plaats. 123watches werd voor het eerst gecertificeerd op 5 maart 2018.
123watches is de online winkel van accessoires voor smartwatch horloges, voornamelijk gespecialiseerd in bandjes. Momenteel zijn we marktleider in Nederland en België en zijn we al actief in Duitsland, Frankrijk en Italië. We hebben een enorm assortiment van meer dan 1600 producten, dus er zit zeker een product voor jou tussen! Een tevreden klant is waar 123watches voor staat. Goede service, betrouwbaarheid en voordelen staan bij ons hoog in het vaandel. Onze klantenservice staat dan ook 5 dagen per week voor je klaar om je vraag te beantwoorden via e-mail, sociale netwerken, WhatsApp of livechat. We doen er alles aan om je vraag zo snel mogelijk te beantwoorden. Je kunt je bestelling direct betalen, maar je kunt ook achteraf betalen. Niet helemaal tevreden met je bestelling? Je hebt dan 60 dagen de tijd om je bestelling te retourneren. Bovendien is 123watches aangesloten bij de Thuiskopersgarantie. Zo kun je veilig en betrouwbaar kopen en betalen. Naast een uitstekende service en betrouwbaarheid is ook een scherpe prijsstelling belangrijk. Zo betaal je nooit teveel voor een product en zijn de verzendkosten naar Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en Italië helemaal gratis. Tegen een meerprijs kun je hier track and trace aan toevoegen.
We zijn het meest trotsdat we sinds oktober 2021 zakenvriend zijn van het Prinses Maxima Centrum. Kanker is de meest voorkomende doodsoorzaak onder kinderen. In Nederland wordt jaarlijks bij ongeveer 600 kinderen de diagnose gesteld en op dit moment overlijdt nog steeds 1 op de 4 kinderen met kanker aan deze vreselijke ziekte. Bij elke bestelling die jijbij ons plaatst doneren wij een percentage aan het Prinses Maxima Centrum.